معرفی کلینیک

دکتر عبدالرضا نوروزی در سال 1352 در تهران متولد شد. در سال 1370 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته و در سال 1377 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. دکتر نوروزی در سال 1999 و جهت طی دوره عالی، به بریتانیا سفر و در سال 2003 موفق به کسب مدرک دکترای تخصصی در رشته تغذیه از دانشگاه کینگز کالج لندن (King’s College) شد. پس از آن توانست در سال 2007، از دانشگاه نورویچ و لستر تخصص داخلی و در سال 2008، از دانشگاه لستر مدرک فلوشیپ بیماری های متابولیک را اخذ کند.

دکتر نوروزی از سال 1387  تا کنون، به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در رشته تغذیه بالینی  با درجه دانشیاری مشغول به کار شد و از سال 1387 رئیس گروه تغذیه بالینی بیمارستان آموزشی قائم و همچنین از سال 1392 رئیس گروه تغذیه دانشکده پزشکی مشهد شد، وی در سال 1398 به عنوان رییس انجمن علمی تغذیه خراسان انتخاب شد.

ریاست انجمن تغذیه بالینی آسیا (پنسا) در سال های 2015 و 2016، عضو فعال انجمن علمی سردبیران مجلاتعلمی اروپا، انجمن تغذیه بالینی اروپا، انجمن چاقی اروپا، انجمن تغذیه بالینی امریکا و انجمن اترواسکلروز اروپا و عضو مشخصه هیئت مدیره انجمن تغذیه ایران از جمله مسئولیت های داخلی و خارجی دکتر نوروزی است. دکتر نوروزی سردبیری مجله فستینگ اند هلث (Fasting & Health) که دارای امتیاز علمی و پژوهشی از طرف وزارت بهداشت و درمان است را نیز عهده دار می باشد.

تالیف سه کتاب تعریفی با موضوع تغذیه و نگارش بیش از 40 مقاله تبلیغاتی در مجلات علمی و پژوهشی معتبر در داخل و خارج از کشور، بخشی از فعالیت های تحقیقاتی دکتر نوروزی است.

در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...