معرفی دکتر عبدالرضا نوروزی

مدیر کلینیک تخصصی دکتر عبدالرضا نوروزی

دکتر عبدالرضا نوروزی در سال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. در سال ۱۳۷۰ در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته و در سال ۱۳۷۷ از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. دکتر نوروزی در سال ۱۹۹۹ و جهت طی دوره عالی، به بریتانیا سفر کرد و در سال ۲۰۰۶ موفق به کسب مدرک دکترای تخصصی در رشته تغذیه از دانشگاه کینگز کالج لندن (King’s College) شد. پس از آن توانست در سال ۲۰۰۷، از دانشگاه نورویچ و لستر تخصص داخلی و در سال ۲۰۰۸، از دانشگاه لستر مدرک فلوشیپ بیماری های متابولیک را اخذ کند.

دکتر نوروزی در سال ۱۳۸۷، به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در رشته تغذیه بالینی در این دانشگاه شروع به کار کرد و در سال ۱۴۰۲به عنوان هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران مشغول به کار شد.

ریاست انجمن تغذیه بالینی ایران، عضو هیأت مدیره انجمن تغذیه بالینی آسیا (پنسا) در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، انجمن تغذیه بالینی و متابولیسم اروپا (ESPEN)، انجمن چاقی اروپا (WOF) از جمله سمت های مهم داخلی و خارجی دکتر نوروزی می‌باشد.

نویسندگی ۵ کتاب علمی با موضوع تغذیه و نگارش و انتشار در انتشارات Elsevier و Espringer ُ نوشتن بیش از ۹۱ مقاله و چاپ آن ها در مجلات معتبر بین المللی و داخلی و ارائه بیش از ۸۰ مقاله و سخنرانی مدعوو در کنگره های داخلی و خارجی ونیز ترجمه کتاب روزه داری و سلامت بخشی از فعالیت های تحقیقاتی دکتر نوروزی می باشد. 

دانلود رزومه

دکتر عبدالرضا نوروزی

متخصص تغذیه از دانشگاه انگلستان

تیم ما

کارشناسان کلینیک

معرفی همکاران دکتر عبدالرضا نوروزی

سمیرا رازگردانی

اپراتور دستگاه های لاغری و کارشناس تغذیه

مائده ابراهیمی

اپراتور دستگاه‌های لاغری موضعی